Szukasz praktycznej wiedzy, o wychowaniu psa?

SZKOLENIE PSÓW | YOUTUBE | PODCAST

O mnie

Nazywam się Jarosław Polak.

Masz wrażenie, że porady z internetu nie działają? A powszechnie znane prawdy to totalne gówno?

Ja też. Dlatego tworzę podcast i kanał na YouTube Czarne Podniebienie oraz prowadzę szkołę dla psów o tej samej nazwie. Jestem także behawiorystą w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Większość ludzi chce mieć wychowanego psa, ale uczy go tylko sztuczek. Taki ancymon zna 100 komend i siada równo jak od linijki, ale dalej ciągnie na smyczy i nie radzi sobie z emocjami. Nic dziwnego, że trudno mu odnaleźć się w ludzkim świecie.

Staram się, żeby moja praca była czymś więcej niż nauką kładzenia dupy na ziemi. I miała realny wpływ na życie psa oraz człowieka.

Kursy

Chcesz psa, którego wszędzie możesz ze sobą zabrać? W szkole dla psów Czarne Podniebienie dostaniesz konkretne narzędzia, żeby mieć swojego psa, pod kontrolą. 

Masz psa, który nie radzi sobie z emocjami? Reaguje agresją na ludzi lub inne psy? Nie wiesz jak do niego dotrzeć? Nauka wykonywania komend często nie rozwiązuje tych problemów.

W pierwszych miesiącach życia szczeniaka, jego umysł jest jak gąbka. Chłonie wszystko dookoła, żeby jak najszybciej dostosować się do świata, w którym będzie żył. 

Tylko dla absolwentów! Treningi są dla osób które skończyły kurs Pies w Praktyce lub Warsztaty Spokoju i chcą utrwalać dobre zachowania.

Podcast

Podcast o szkoleniu, wychowaniu i życiu z psem.

Posłuchaj o tym co działa i dlaczego. Żeby każdy pies był najlepszym przyjacielem a nie problemem.

Znajdziesz go też na wszystkich podcastowych aplikacjach. M.in. Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i innych. 

Jeżeli to co robię, dało Ci jakąś wartość. Napisz recenzję, oceń podcast albo komuś o nim powiedz. Dzięki temu dotrę do większej ilości osób.                 

Dziękuję!

SŁUCHAJ TEŻ NA:

Blog

Opinie

W 100 % polecam Jarka. Zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne pełna profeska i oczywiście mega mega wiedza. 😃 Najlepszy Behawiorysta 👍

Konrad Chmielewski

Z czystym sumieniem polecam zajecia z Jarkiem. Indywidualne podejście do zwierzaka skutkuje szybkimi efektami.

Diana Turek

Pełny profesjonalizm. Szkolenia prowadzone w małych grupach, co pozwala na bardziej indywidualne podejście do każdego czworonoga. Jarek, to człowiek bardzo opanowany i cierpliwy, doskonale znający się na swojej profesji. Potrafi znaleźć rozwiązanie dla każdego przypadku i dogadać się z każdym psiakiem ( i nie tylko 😉)

Wiesław Flaga

Gorąco polecam, świetne podejście zarówno do zwierząt jak i do właścicieli 😉 każdy wyniesie ze szkoleń wartościowe treści i nawyki 😊

Maciek Badziński

Jarek to świetny trener i behawiorysta! Pasja, chęć pomocy, otwarty umysł na wiele różnych technik i metod czynią z niego specjalistę wysokiej klasy 🙂 Polecam!

Magdalena St

Polecam Jarka . Gość spokojny i opanowany z dużą dawką wiedzy i duzym doświadczeniem w pracy z psiakami:)

Aneta Kozioł-Zagrajek

Najlepszy trener z pasją, zaangażowaniem i cieprliwoscia do zwierząt 🙂

Ula Badzińska

Mieliśmy przyjemność poznać Jarka. Pełen profesjonalizm, dzięki jego pomocy z moim amstaffem który miał agresję do niektórych samców, moje życie wróciło do normalności. Od całego serduszka polecamy zajęcia z Jarkiem 🙂

Yuliia Shevchuk

Kontakt

SZKOŁA DLA PSÓW KRAKÓW

Jarosław Polak 

kontakt@czarnepodniebienie.pl

Kraków, Błonia Zabierzowskie